Şimdi AraHarita Konum
0546 236 1 236 info@bfnilac.com

BFN İlaç, bireylerin sağlıklı yaşam standartlarını arttırmaya yönelik kurulmuş %100 Türk sermayeli bir İlaç, Medikal ve Gıda şirketidir.

BFN İlaç, bilimsel çalışmaların ve Ar-ge / Ür-ge modellerinin uygulanması neticesinde kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerin ve gerçekleştirilen hizmet sistemlerinin tüm bireylere güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendine misyon edinmiştir.

BFN İlaç, yurt içindeki eczaneler vasıtası ile ürünlerini halka ulaştırmakta, güçlü saha organizasyonu ve yönetim sistemi ile çalışmalarına devam etmekte, her geçen gün organizasyonunu ve çalışma sistemini geliştirerek büyütmektedir.

BFN İlaç’ın bünyesinde bulunan tüm ürünler ilgili kalite ve üretim standartlarına uygun olarak üretilmekte ve ürünlerin tamamı bakanlık onaylı olarak üretilmektedir.

Vizyonumuz

Firma hedeflerini yerine getirerek; gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarında sürdürülebilir büyüyen, ürün kalitesi, insana ve doğaya verilen değer ve rekabet gücü ile tercih edilen, güven veren, bir sektör oyuncusu olmak. Hedeflediğimiz başarıyı sürekli ve arttırılabilir kılmak.

Misyonumuz

Bilimsel çalışmaların ve Ar-ge / Ür-ge modellerinin uygulanması neticesinde kalite standartlarına uygun olarak üretilen ürünlerin ve gerçekleştirilen hizmet sistemlerinin tüm bireylere güvenli, sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırmak. Etik ve ticari değerlere sadık kalarak tüm bireylere eşit yaklaşımla kaliteli hizmet ve ürün sağlamak. Sektörün doğurduğu ihtiyaçlar noktasında doğru ar-ge çalışmaları ve yatırımlarla sektörde önemli noktalarda rol almak.